Milí študenti,
tak ako sme sľúbili, prichádzame s ponukou zliav pre študentov Pedagogickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku. Pravidelne budeme dopĺňať túto ponuku, podľa dohôd, ktoré v krátkej budúcnosti ešte uzavrieme. Všetky zľavy získate na základe preukázania sa ISIC kartou s nálepkou PF KU pri vstupe. Červené nálepky PF si môžete prísť vyzdvihnúť k pani Mgr. Valetínyovej (číslo dverí 105), každý deň v čase od 10.00 do 11.00. Zľavy sa vzťahujú aj na externých študentov a sú neprenosné.

PRÍĎ SA POZRIEŤ NA FUTBAL & BASKETBAL

Mestský futbalový klub Ružomberok – cena pre študentov Pedagogickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku je na jednotlivé zápasy v cene 2,50 €

Mestský basketbalový klub Ružomberok – pre študentov Pedagogickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku sú všetky vstupy ZDARMA.
Lístky si po predložení ISIC karty s nálepkou PF môžete vyzdvihnúť na vrátnici basketbalového štadióna „Koniareň“

PLÁVANIE

Mestská plaváreň Ružomberok – študenti Pedagogickej fakulty v Ružomberku majú zľavu 20% na lístok na plaváreň po predložení ISIC karty s nálepkou PF.

LYŽOVANIE & BIKE

Skipark Ružomberok – pre študentov PF KU v Ružomberku sú pripravené zľavy z ceny lístka, ktoré sú nižšie ako cena detského lístka. Cena sa upresní po predložení ISIC karty s nálepkou PF na marketingovom oddelení Skiparku, nachádzajúceho sa v hlavnej budove pri pokladniach.

PIZZERIA U TALIANA

Zľava 5% na PIZZU po predložení ISIC karty s nálepkou PF.
Podmienka na uplatnenie zľavy je platba v hotovosti.
Zľavu si študenti môžu uplatniť do konca akademického roka 2020/2021.

TEA COFFEE BAR

Zľava 10% na všetky nápoje po predložení ISIC karty s nálepkou PF.